СТРУКТУРА АКАДЕМІЇ 
КЕРІВНИЦТВО::
ВЧЕНА РАДА::
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ФІНАНСОВИЙ ІНСТИТУТ::
ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ::
ЦЕНТР НАУКОВИХ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИХ ЕКСПЕРТИЗ::
 
НАУКА 
Пріорітетні напрями наукових досліджень::
Наукова фінансово-економічна експертиза та впровадження результатів наукових досліджень::
АСПIРАНТУРА ТА ДОКТОРАНТУРА::
 
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ТА ДИСТАНЦІЙНА СИСТЕМИ 
 
ВИДАВНИЧА ДIЯЛЬНIСТЬ 
ЖУРНАЛ «ФІНАНСИ УКРАЇНИ»::
ЗБIРНИК «НАУКОВI ПРАЦI НДФI»::
ЕЛЕКТРОННІ ВИДАННЯ::
ДРУКОВАНІ ВИДАННЯ::
 
ІНФОРМАЦІЯ 
Історія Академії::
Співробітництво з Національним фондом досліджень України::
Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"::
Нормативна база Академії::
Публічна інформація::
 
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ 
 
ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ 
 
Cooperation within ICGFM and ISAR UNCTAD 
 
ВНУТРІШНІЙ АУДИТ 
 
 
 
 
 
 Вiдвiдувачiв:  5315422
 
 
Міжурядова робоча група експертів з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та звітності Конференції ООН з торгівлі та розвитку (ISAR UNCTAD)   
НАУКА -> АСПIРАНТУРА ТА ДОКТОРАНТУРА -> Договори/меморандуми про співробітництво -> Представлення результатів науково-дослідної роботи ДННУ "Академія фінансового управління" на міжнародному рівні -> 


Інформація про співпрацю Академії та ISAR UNCTAD

Однією з найвпливовіших міжнародних організацій у сфері економічної інтернаціоналізації і глобалізації є Міжурядова робоча група експертів з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та звітності Конференції Генеральної Асамблеї ООН з торгівлі та розвитку (далі – UNCTAD ISAR) (м. Женева, Швейцарія). ООН більше чотирьох десятиліть проводить роботу щодо заохочення складання достовірної і порівнянної фінансової та нефінансової звітності підприємств у всьому світі.

Починаючи з 2013 року на пленарних засіданнях сессій UNCTAD ISAR, Президент Академії Т. І. Єфименко регулярно доповідала результати наукових досліджень, які проводяться в Академії під її керівництвом на замовлення Міністерства фінансів України, корпоративної та фінансової звітності різних інституційних секторів економіки як в Україні, так і на міжнародному рівні (рекомендації ООН, зміни та доповнення до міжнародних стандартів бухгалтерського обліку державного сектору (IPSAS).

В рамках співпраці Академії із UNCTAD ISAR підготовлено ряд міжнародних документів, до авторського складу яких увійшли Т. І. Єфименко (президент Академії, академік НАН України, д.е.н., професор) та Л. Г. Ловінська (завідувач відділення методології бухгалтерського обліку та контролю НДФІ Академії, д.е.н., професор): «Моніторинг дотримання та забезпечення високоякісної корпоративної звітності (МСЕ): керівництво зі створення потенціалу та належних практик»; «Керівництво з ключових показників звітності підприємств щодо внеску у досягнення ЦСР».

Академія за період існування конкурсу ISAR Honours (церемонія відзначення кращих міжнародних та національних ініціатив підвищення якості та порівнянності звітності підприємств щодо їх внеску у досягнення Цілей Сталого Розвитку, започаткована у 2018 році) тричі подавала на розгляд національні ініціативи у сфері нефінансового звітування підприємств, авторами якої виступили фахівці установи, серед яких: форма звіту про платежі на користь держави та методичні рекомендацій з його складання; Практичний коментар зі складання звіту про управління, Практичний коментар щодо складання звіту про управління та розкриття впливу пандемії COVID-19.

- Презентація результатів НДР в рамках заходів ISAR UNCTAD:

2018.

2019.

2020.

2021.

2022.

- Документи ISAR UNCTAD, співавторами яких є Академія:

Guidance on core indicators for entity reporting on contribution towards implementation of the Sustainable Development Goals.

Monitoring of Compliance and Enforcement for High-quality Corporate Reporting: Guidance on Good practices.



©2003