СТРУКТУРА АКАДЕМІЇ 
КЕРІВНИЦТВО::
ВЧЕНА РАДА::
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ФІНАНСОВИЙ ІНСТИТУТ::
ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ::
ЦЕНТР НАУКОВИХ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИХ ЕКСПЕРТИЗ::
 
НАУКА 
Пріорітетні напрями наукових досліджень::
Наукова фінансово-економічна експертиза та впровадження результатів наукових досліджень::
АСПIРАНТУРА ТА ДОКТОРАНТУРА::
 
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ТА ДИСТАНЦІЙНА СИСТЕМИ 
 
ВИДАВНИЧА ДIЯЛЬНIСТЬ 
ЖУРНАЛ «ФІНАНСИ УКРАЇНИ»::
ЗБIРНИК «НАУКОВI ПРАЦI НДФI»::
ЕЛЕКТРОННІ ВИДАННЯ::
ДРУКОВАНІ ВИДАННЯ::
 
ІНФОРМАЦІЯ 
Історія Академії::
Співробітництво з Національним фондом досліджень України::
Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"::
Нормативна база Академії::
 
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ 
 
ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ 
 
Cooperation within ICGFM and ISAR UNCTAD 
 
ВНУТРІШНІЙ АУДИТ 
 
 
 
 
 
 Вiдвiдувачiв:  5282169
 
 
2015   
ВИДАВНИЧА ДIЯЛЬНIСТЬ -> ЕЛЕКТРОННІ ВИДАННЯ -> 


ЕЛЕКТРОННІ ВИДАННЯ - 2015

1. Державна підтримка капіталізації та реорганізації банків за участю держави в капіталі. Зарубіжний досвід та вітчизняна практика : монографія / С. С. Гасанов, О. О. Любіч, Г. П. Бортніков. – К. : ДННУ “Акад. фін. управління”, 2015. – 128 с. (електронне видання) (ISBN 978-966-2380-92-7 ; Ум. друк. арк. 7,44)

У монографії висвітлюються передовий досвід капіталізації банків за участю держави, зокрема єдиний порядок надання державної підтримки банкам у країнах ЄС, особливості націоналізації банків в Індії та антикризової підтримки найбільших банків у КНР. Наведено аналіз капіталізації банків в Україні та висновки й рекомендації щодо державної політики входження у капітал приватних банків і успішного виходу з нього шляхом їх реприватизації. Для науковців, експертів та аналітиків банківського сектору, фахівців органів нагляду і регулювання, слухачів курсів підвищення кваліфікації, викладачів фінансово-економічних дисциплін, докторантів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів.

Завантажити (5637 Kb)


2. Державні компанії з управління проблемними активами: міжнародний досвід та прийнятність для України / С. С. Гасанов, О. О. Любіч, Г. П. Бортніков, Н. Б. Страхова. – К. : ДННУ “Акад. фін. управління”, 2015. – 222 с. (електронне видання) (ISBN 978-966-2380-93-4 ; Ум. друк. арк. 12,90)

У монографії наводиться порівняльний аналіз діяльності державних компаній з управління проблемними активами (КУПА) в країнах Європи та Азії після глобальної фінансової кризи. Такі компанії здебільшого відокремлені від сфери банківського регулювання, фінансуються за рахунок випуску державних або гарантованих урядом державних облігацій. Вони створюються як інвестиційні проекти на певний термін з метою не стільки прийняття активів від банків та їх продажу, скільки ефективного управління цим майном. Розглянуто також реалізовані моделі санаційних (“поганих”) банків, котрі часто ототожнюються з КУПА. Для науковців, експертів та аналітиків фінансового сектору, фахівців органів нагляду і регулювання, викладачів фінансово-економічних дисциплін, докторантів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів.

Завантажити (7242 Kb)


3. Формування конкурентоспроможної системи оподаткування в Україні / Л. Г. Олейнікова ; ДННУ “Акад. фін. управління”. – К., 2015. – 396 с. (ISBN 978-966-2380-95-8 ; Ум. друк. арк. 23,25)

У монографії досліджено методичні засади формування податкової політики та її вплив на стан державних фінансів, проведено аналіз податкових надходжень до Державного бюджету України. На підставі оцінювання ефективності функціонування вітчизняної податкової системи обґрунтовано необхідність упровадження реформ у фіскальній сфері, запропоновано шляхи реформування податкового контролю, рекомендовано напрями удосконалення податкової політики з метою підвищення конкурентоспроможності системи оподаткування загалом. Для науковців, працівників фіскальних органів України, викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей, слухачів курсів підвищення кваліфікації державних службовців.

Завантажити (3909 Kb)




©2003